Přípravář zakázek pro TZB

Firma: Haustech s.r.o.
Místo pracoviště:
Bohunická 133/50, Horní Heršpice, 619 00 Brno
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek, částečný pracovní úvazek, nebo i brigáda
Délka pracovního poměru:
na dobu neurčitou
Nástup možný:
ihned

Pozice:
Vhodné pro zkušené pracovníky i pro studenty a absolventy SŠ a VŠ s technickým zaměřením

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ, VOŠ, VŠ (technický obor výhodou)
  • Orientace ve výkresech, projektové dokumentaci
  • Organizační schopnosti
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Znalost českého jazyka
  • Znalost 1 cizího jazyka (AJ, NJ, FJ) alespoň na základní komunikační úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost, samostatnost, pečlivost

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Příprava, zpracování a kontrola rozpočtů
  • Poptávání subdodavatelů na jednotlivé části stavebních zakázek
  • Tvorba realizačních rozpočtů
  • Podílení se na přípravě harmonogramů, pomoc při koordinaci subdodavatelů
  • Zpracování objednávek pro přímý nákup materiálu a služeb subdodavatelů
  • Průběžná kontrola zakázky (výnosy, náklady, termíny, technická dokumentace)
    Příprava podkladů k fakturaci
  • Spolupráce s projektovými manažery a stavbyvedoucími na realizaci zakázky
  • Tvorba a kompletace dokumentace při předání zakázky
  • Vyhodnocování výsledků zakázek

Nabízíme:

  • Mzdové podmínky odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • Důkladné zaškolení na pozici od zkušenějších kolegů
  • Podporu dalšího rozvoje a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
kontaktujte nas

Kontaktujte nás

Haustech s.r.o.

Bohunická 133/50

Horní Heršpice

619 00 Brno

info(zavináč)haustech(tečka)cz

obchod(zavináč)haustech(tečka)cz
smlouvy(zavináč)haustech(tečka)cz
fakturace(zavináč)haustech(tečka)cz

servis(zavináč)haustech(tečka)cz
reklamace(zavináč)haustech(tečka)cz

Bankovní účty
312315108/0300
Československá obchodní banka, a.s.

IČO 17520797
DIČ CZ17520797

Datová schránka: k6uwjnb

Společnost s ručením omezeným:
Krajský soud v Brně odd. C vložka 130410

GDPR