Přípravář nabídek pro TZB

Firma: Haustech s.r.o.
Místo pracoviště: Bohunická 133/50, Horní Heršpice, 619 00 Brno
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, částečný pracovní úvazek, nebo i brigáda
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Nástup možný: ihned

Pozice: Přípravář nabídek pro TZB
Vhodné i pro studenty a absolventy SŠ a VŠ s ekonomickým či technickým zaměřením

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ, VOŠ, VŠ (technický obor výhodou)
  • Základní orientace ve výkresech, projektové dokumentaci
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Znalost českého jazyka
  • Znalost 1 cizího jazyka (AJ, NJ, FJ) alespoň na základní komunikační úrovni
  • Chuť se dále rozvíjet a vzdělávat značnou výhodou

Náplň práce:

  • Zákaznické služby: Posouzení a zpracování poptávek s důrazem na potřeby našich zákazníků.
  • Sledování trhu: Detailní evidence poptávek a nabídek, aby naše nabídky byly vždy aktuální.
  • Týmová spolupráce: Aktivní komunikace s objednateli, dodavateli a subdodavateli.
  • Analýza nabídek: Poptávání a kritické vyhodnocení cenových nabídek subdodavatelů.
  • Cenová optimalizace: Kalkulace a sestavení cen stavebních prací.
  • Kompletní příprava: Zpracování všech potřebných podkladů pro tvorbu precizních nabídek.
  • Nabídková strategie: Příprava a sestavování cenových nabídek pro výběrová řízení.
  • Týmová spolupráce: Úzká spolupráce s projektanty a manažery pro dokonalé provedení projektů.

Nabízíme:

  • Ohodnocení: Mzdové podmínky odpovídající praxi.
  • Zaškolení: Důkladné zaškolení na pozici.
  • Podpora: Možnosti dalšího vzdělávání.
  • Dovolená: 5 týdnů dovolené.
  • Stabilita: Smlouva na dobu neurčitou.
kontaktujte nas

Kontaktujte nás

Haustech s.r.o.

Bohunická 133/50

Horní Heršpice

619 00 Brno

info(zavináč)haustech(tečka)cz

obchod(zavináč)haustech(tečka)cz
smlouvy(zavináč)haustech(tečka)cz
fakturace(zavináč)haustech(tečka)cz

servis(zavináč)haustech(tečka)cz
reklamace(zavináč)haustech(tečka)cz

Bankovní účty
312315108/0300
Československá obchodní banka, a.s.

IČO 17520797
DIČ CZ17520797

Datová schránka: k6uwjnb

Společnost s ručením omezeným:
Krajský soud v Brně odd. C vložka 130410

GDPR